Mūsų paslaugos

Aukštos kvalifikacijos gydytojai - odontologai

Tai šiuolaikiška odontologijos klinika, kurioje naudojama moderni įranga ir aukščiausios kokybės medžiagos. Mes skiriame ypatingą dėmesį paciento saugumui ir paslaugų kokybei. Klinikoje dirba patyrę profesionalūs gydytojai - odontologai. Atliekama profesionali dantų priežiūra ir gydymas, implantavimas, protezavimas ir kitos odontologinės paslaugos.

Burnos higiena

Profesionali burnos higiena - tai kompleksas procedūrų, kurių metu pašalinamos minkštos ir kietos dantų apnašos. Išnyksta nemalonus burnos kvapas. Burnos higieną sistemingai atlikti rekomenduojama kiekvienam maždaug kas pusę metų.Dažnai žmonių, kurie rūko, gausiai vartoja kavą, arbatą, dantys būna pasidengę pigmentiniu apnašu, kuris esti labai stipriai prikibęs prie dantų paviršiaus. Pigmentiniam apnašui šalinti naudojamas aparatas „Air Flow“. Jis stipria srove purškia specialios medicininės sodos ir vandens mišinį, kuris ir nuvalo pigmentų ir dažomųjų dalelių sąlygotą apnašą. Dantys po procedūros tampa švarūs ir nepaprastai švelnūs. Kai žmogus nepakankamai gerai kas vakarą valo dantis, likęs minkštas apnašas pradeda mineralizuotis, kietėti ir ilgainiui susidaro dantų akmenys. Ant jau esančių akmenų užsideda naujas sluoksnis minkšto apnašo. Jei jis ir toliau nėra kruopščiai nuvalomas, vėl kietėja. Ir taip akmuo auga, didėja. Akmenų pats žmogus jau negali pašalinti nuo dantų, o tą daryti būtina. Padėti gali gydytojas odontologas arba burnos higienistas. Jis specialiu ultragarsiniu aparatu pašalina dantų akmenis, po to dantis nupoliruoja specialia poliravimo pasta.

Dantų protezavimas

Protezavimas – tai kietųjų danties audinių spalvos ir anatominės formos atkūrimas, kai dantis dėl įgimtos ar įgytos patologijos suyra ir jo negalima atkurti plombinėmis medžiagomis. Dantų protezavimas taikomas esant stipriai pažeistiems danties audiniams, restauruojant didesnius defektus, dantims, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis, keičiamos senos neestetiškos, netikslios restauracijos, esant patologiniam dantų nusidėvėjimui, po periodontologinių operacijų ar ortodontinio gydymo dantų formos ir kontaktų atstatymui. Gali būti protezuojama vainikėliais (karūnėlėmis) – gali būti panaudojami visiems dantims; porceliano užklotais krūminiams dantims; tiltais – kai trūksta danties/ų (ir kai dėl kokių nors priežasčių nedaromas danties implantas); išimamais protezais (tai plokštelės, lanko atraminiai protezai) – esant dideliems
dantų lanko defektams.

Dantų implantavimas

Nereikia šlifuoti gretimų dantų, neapkraunami gretimi dantys. Dažnai tai vienintelis būdas išvengti išimamų dantų protezų, Ilgalaikis ir patikimas dantų atstatymas – gerai prižiūrimi implantai tarnaus 30 ir daugiau metų. Apsaugomi gretimi dantys nuo slinkimo. Apsaugomas žandikaulio kaulas nuo tirpimo. Padeda išsaugoti jaunatvišką veido išvaizdą. Leidžia kramtyti ir kalbėti nejaučiant diskomforto.

Estetinis plombavimas

Estetinio plombavimo metu atstatoma pažeistų dantų forma, spalva, skaidrumas, pakrypimas. Koreguojami atskilę ar nusidėvėję dantys, uždaromi tarpai tarp dantų, jei reikia – keičiama dantų forma. Naujieji estetiškai atstatyti dantys bus natūraliai skaidrūs, pakankamai tvirti, jų paviršius švelnus ir puikiai blizgantis lyg natūralus emalis.

Burnos chirurgija

Vaikų dantų gydymas

Atstovaujame teritorinei
ligonių kasai (TLK)

Darome protezus senjorams

Kitos gydymo paslaugos